O nas

Szanowni Państwo, koleżanki i koledzy

Sport łączy ludzi różnych poglądów, przekonań, kształtuje osobowość i sylwetkę. Jest w dowolnej swojej odmianie, podstawowym składnikiem zdrowego stylu życia, poprawia samopoczucie, wzmaga aktywność życiową, ujędrnia ciało, buduje relacje społeczne.

KTF Oława, to klub stawiający na propagowanie sportu w najlepszym wydaniu, otwarty na dzieci, kobiety i mężczyzn w różnym wieku. To zespół ludzi dla których sport stał się pasją i misją w życiu. Chcemy, aby obiekt w swojej innowacyjności stawał się drugim domem dla ludzi aktywnych sportowo, poprzez wyjątkową atmosferę, design, profesjonalny poziom szkoleniowy i przystępne ceny. Naszą ambicją jest, by KTF Oława, stał się jednym z najlepiej zorganizowanych klubów w regionie. Niebawem ofertę klubu tenisowego rozszerzymy o klub bilardowy, wielofunkcyjne sale fitness, profesjonalne siłownie, itp.

Wychowankowie klubu, którzy będą chcieli regularnie trenować otrzymają platynową kartę klubu: upoważniającą do bezpłatnego korzystania z obiektu, opieki trenerskiej i sprzętu, a przyszłości kontrakty sponsorskie Grupy Kapitałowej Format Sp. z o.o.

W porozumieniu z władzami miasta Oławy będziemy współpracowali w przekształcaniu terenu „Miasteczka ruchu" na rozpiętości od naszego klubu w kierunku do zespołu basenów „Termy Jakuba" czyniąc ten obszar urbanistycznie i architektonicznie zaadoptowanym do wszelkich form społeczno-rekreacyjno-wypoczynkowych.

Naszą twarzą wybraliśmy przewrotnie nie tenisistę, ale najlepszą w Polsce pływaczkę, specjalistkę stylu grzbietowego i zmiennego, wielokrotną rekordzistkę Polski, multimedalistkę, aktualną wicemistrzynię Europy, Olimpijkę, a w najbliższej przyszłości pewnie czołową światową pływaczkę, przy tym niezwykle sympatyczną dziewczynę Alicję Tchórz, która wraz ze mną na zdjęciu kibicuje przyszłości KTF Oława :) www.alicjatchorz.pl

Serdecznie wszystkich zapraszamy

Krzysztof Maćków