Liga singlowa
Klub Tenisowy Format Oława

Liga singlowa

sezon 2022 4

więcej sezonów

grupa 1

Lp Imię i nazwisko 1. 2. 3. 4. 5. Mecze Punkty Miejsce
1 Krywiak  Marcin
Krywiak Marcin
6-0 6-0 wo 0-0 0-0 0-0 0-0 6-3 6-0 4 6
2 Biela Wojciech
Biela Wojciech
0-6 0-6 wo 0-6 0-6 wo 0-6 0-6 wo 0-6 0-6 wo 4
3 Grzegorzek Mateusz
Grzegorzek Mateusz
0-0 0-0 6-0 6-0 wo 0-0 0-0 3-6 6-3 6-3 4 5
4 Kordasiewicz Jan
Kordasiewicz Jan
0-0 0-0 6-0 6-0 wo 0-0 0-0 4-6 4-6 4 3
5 Biela Andrzej
Biela Andrzej
3-6 0-6 6-0 6-0 wo 6-3 3-6 3-6 6-4 6-4 4 7

grupa 2

Lp Imię i nazwisko 1. 2. 3. 4. 5. Mecze Punkty Miejsce
1 Łęczycki Wojciech
Łęczycki Wojciech
3-6 6-7 6-2 6-4 7-5 6-1 6-3 6-0 4 9
2 Stelmaszek Maciej
Stelmaszek Maciej
6-3 7-6 6-2 7-5 0-0 0-0 6-0 6-0 wo 4 9
3 Rudnicki Dariusz
Rudnicki Dariusz
2-6 4-6 2-6 5-7 1-6 2-6 0-0 0-0 4
4 Jakubowicz Patryk
Jakubowicz Patryk
5-7 1-6 0-0 0-0 6-1 6-2 0-0 0-0 4 3
5 Tessarowicz Krzysztof
Tessarowicz Krzysztof
3-6 0-6 0-6 0-6 wo 0-0 0-0 0-0 0-0 4

grupa 3

Lp Imię i nazwisko 1. 2. 3. 4. 5. Mecze Punkty Miejsce
1 Najdek  Krzysztof
Najdek Krzysztof
6-0 6-0 6-3 6-3 6-1 6-1 0-0 0-0 4 9
2 Lewicki Paweł
Lewicki Paweł
0-6 0-6 4-6 3-6 0-6 1-6 6-0 6-0 wo 4 3
3 Piecuch Patryk
Piecuch Patryk
3-6 3-6 6-4 6-3 7-6 6-3 6-3 4-1 krecz 4 9
4 Pająk Jarosław
Pająk Jarosław
1-6 1-6 6-0 6-1 6-7 3-6 6-0 6-0 wo 4 6
5 Majgier Piotr
Majgier Piotr
0-0 0-0 0-6 0-6 wo 3-6 1-4 krecz 0-6 0-6 wo 4

grupa 4

Lp Imię i nazwisko 1. 2. 3. 4. 5. Mecze Punkty Miejsce
1 Buczyłowski Andrzej
Buczyłowski Andrzej
0-6 3-6 0-6 3-6 3-6 6-2 4-6 3-6 6-7 4 1
2 Kossowski Wiktor
Kossowski Wiktor
6-0 6-3 2-6 6-2 3-6 6-4 6-3 6-3 3-6 3-6 4 8
3 Maćków Krzysztof
Maćków Krzysztof
6-0 6-3 6-2 2-6 6-3 6-2 6-1 6-3 6-1 4 11
4 Bogucki Jarosław
Bogucki Jarosław
6-3 2-6 6-4 4-6 3-6 2-6 1-6 7-6 7-5 4 5
5 Polikowski Mariusz
Polikowski Mariusz
6-3 7-6 3-6 6-3 6-3 3-6 1-6 6-7 5-7 4 5

grupa 5

Lp Imię i nazwisko 1. 2. 3. 4. 5. Mecze Punkty Miejsce
1 Malczewski Michał
Malczewski Michał
0-0 0-0 5-7 6-0 6-3 4-6 6-7 6-0 6-2 4 5
2 Madeja Paweł
Madeja Paweł
0-0 0-0 6-1 5-7 2-6 2-6 3-6 1-6 5-7 4 1
3 Bicz Tadeusz
Bicz Tadeusz
7-5 0-6 3-6 1-6 7-5 6-2 3-6 4-6 2-6 6-4 4-6 4 4
4 Czarnecki Jerzy
Czarnecki Jerzy
6-4 7-6 6-2 6-3 6-3 6-4 6-3 2-6 1-6 4 10
5 Kossowski Dawid
Kossowski Dawid
0-6 2-6 6-1 7-5 6-2 4-6 6-4 3-6 6-2 6-1 4 7

grupa 6

Lp Imię i nazwisko 1. 2. 3. 4. 5. Mecze Punkty Miejsce
1 Olszewski Daniel
Olszewski Daniel
4-6 6-7 5-7 6-2 1-6 6-7 7-5 6-7 7-5 6-4 4 5
2 Czernik Dariusz
Czernik Dariusz
6-4 7-6 6-4 6-4 6-4 6-4 6-4 6-4 4 12
3 Roskosz Bartosz
Roskosz Bartosz
7-5 2-6 6-1 4-6 4-6 7-6 6-4 0-0 0-0 4 5
4 Kawiarowski Mariusz
Kawiarowski Mariusz
7-6 5-7 7-6 4-6 4-6 6-7 4-6 0-0 0-0 4 2
5 Jurczak Tomasz
Jurczak Tomasz
5-7 4-6 4-6 4-6 0-0 0-0 0-0 0-0 4

grupa 7

Lp Imię i nazwisko 1. 2. 3. 4. 5. Mecze Punkty Miejsce
1 Godlewski Waldemar
Godlewski Waldemar
0-0 0-0 0-0 0-0 6-0 6-0 wo 6-0 6-0 wo 4 6
2 Petyniak Martyna
Petyniak Martyna
0-0 0-0 4-6 7-5 6-1 6-0 6-0 wo 6-0 6-0 wo 4 8
3 Borkowski Wojciech
Borkowski Wojciech
0-0 0-0 6-4 5-7 1-6 6-0 6-0 wo 6-0 6-0 wo 4 7
4 Zhuk Vitalij
Zhuk Vitalij
0-6 0-6 wo 0-6 0-6 wo 0-6 0-6 wo 0-6 0-6 wo 4
5 Luczyszyn Maciej
Luczyszyn Maciej
0-6 0-6 wo 0-6 0-6 wo 0-6 0-6 wo 6-0 6-0 wo 4 3

grupa 8

Lp Imię i nazwisko 1. 2. 3. 4. 5. Mecze Punkty Miejsce
1 Zawadzki Mieczysław
Zawadzki Mieczysław
6-7 0-0 0-0 0-0 2-6 2-6 2-6 4-6 4
2 Pobłocki Kai
Pobłocki Kai
7-6 0-0 6-0 6-0 wo 1-6 2-6 3-6 3-6 4 4
3 Rejman Krzysztof
Rejman Krzysztof
0-0 0-0 0-6 0-6 wo 2-6 6-2 3-6 0-0 0-0 4 1
4 Wajman Michał
Wajman Michał
6-2 6-2 6-1 6-2 6-2 2-6 6-3 6-1 6-1 4 11
5 Berezowski Piotr
Berezowski Piotr
6-2 6-4 6-3 6-3 0-0 0-0 1-6 1-6 4 6

grupa 9

Lp Imię i nazwisko 1. 2. 3. 4. 5. 6. Mecze Punkty Miejsce
1 Kochanowski Paweł
Kochanowski Paweł
6-7 6-7 6-7 4-6 0-0 0-0 0-0 0-0 0-0 0-0 5
2 Żyłajtys Maciej
Żyłajtys Maciej
7-6 7-6 1-1 w setach 0-0 0-0 6-7 1-6 6-2 6-3 5 7
3 Pająk Edward
Pająk Edward
7-6 6-4 1-1 w setach 2-6 6-2 4-10 0-0 0-0 6-3 6-3 5 8
4 Pospieszny Tomasz
Pospieszny Tomasz
0-0 0-0 0-0 0-0 6-2 2-6 10-4 1-6 6-4 3-10 6-3 2-6 10-4 5 5
5 Toma Leszek
Toma Leszek
0-0 0-0 7-6 6-1 0-0 0-0 6-1 4-6 10-3 6-3 4-6 6-2 5 7
6 Majewski Dariusz
Majewski Dariusz
0-0 0-0 2-6 3-6 3-6 3-6 3-6 6-2 4-10 3-6 6-4 2-6 5 2

grupa 10

Lp Imię i nazwisko 1. 2. 3. 4. 5. 6. Mecze Punkty Miejsce
1 Jodłowski Tadeusz
Jodłowski Tadeusz
6-3 6-1 6-1 6-2 7-5 6-1 6-7 3-6 7-6 6-1 5 12
2 Olejniczenko Wojciech
Olejniczenko Wojciech
3-6 1-6 0-0 0-0 0-0 0-0 3-6 4-6 4-6 5-7 5
3 Rękas Dawid
Rękas Dawid
1-6 2-6 0-0 0-0 6-2 6-1 2-6 5-7 4-6 6-2 6-0 5 5
4 Majewski Piotr
Majewski Piotr
5-7 1-6 0-0 0-0 2-6 1-6 1-6 2-6 1-6 4-6 5
5 Czerkawski Rafał
Czerkawski Rafał
7-6 6-3 6-3 6-4 6-2 7-5 6-1 6-2 6-0 6-1 5 15
6 Wójtowicz Jakub
Wójtowicz Jakub
6-7 1-6 6-4 7-5 6-4 2-6 0-6 6-1 6-4 0-6 1-6 5 7

grupa 11

Lp Imię i nazwisko 1. 2. 3. 4. 5. 6. Mecze Punkty Miejsce
1 Mruk Eugeniusz
Mruk Eugeniusz
4-6 2-6 2-6 2-6 6-4 6-1 6-4 6-0 6-2 6-1 5 9
2 Humen Dominika
Humen Dominika
6-4 6-2 0-6 2-6 6-2 6-3 0-0 0-0 6-2 6-2 5 9
3 Paluch Radosław
Paluch Radosław
6-2 6-2 6-0 6-2 6-3 6-4 6-0 6-0 6-1 6-0 5 15
4 Godlewski Michał
Godlewski Michał
4-6 1-6 2-6 3-6 3-6 4-6 0-0 0-0 6-7 6-2 6-4 5 2
5 Kwaśny  Paweł
Kwaśny Paweł
4-6 0-6 0-0 0-0 0-6 0-6 0-0 0-0 0-0 0-0 5
6 Stoncel Mikołaj
Stoncel Mikołaj
2-6 1-6 2-6 2-6 1-6 0-6 7-6 2-6 4-6 0-0 0-0 5 1

wybierz sezon

Wybierz rundę

2 3 4 1
Informacje i Zapisy
Maciej Stelmaszek
+48 696 464 100
 
Wyniki i informacje
Dariusz Rudnicki
+48 515 455 077
icki1@interia.pl