Liga singlowa
Klub Tenisowy Format Oława

Liga singlowa

sezon 2022 1

więcej sezonów

grupa 1

Lp Imię i nazwisko 1. 2. 3. 4. 5. Mecze Punkty Miejsce
1 Biela Andrzej
Biela Andrzej
3-6 2-6 6-4 6-2 2-6 2-6 3 3
2 Biela Wojciech
Biela Wojciech
6-3 6-2 6-2 3-6 7-5 2-6 2-6 3 5
3  Łęczycki Wojciech
Łęczycki Wojciech
2-6 6-3 5-7 - 1
4 Stelmaszek Maciej
Stelmaszek Maciej
4-6 2-6 -
5 Krywiak  Marcin
Krywiak Marcin
6-2 6-2 6-2 6-2 2 6

grupa 2

Lp Imię i nazwisko 1. 2. 3. 4. 5. Mecze Punkty Miejsce
1 Majgier Piotr
Majgier Piotr
0-6 0-6 (wo) 0-6 0-6 (wo) 0-6 0-6 (wo) 0-6 0-6 (wo) 4 00
2 Grzegorzek Mateusz
Grzegorzek Mateusz
6-0 6-0 6-4 6-2 2 6
3 Kordasiewicz Jan
Kordasiewicz Jan
6-0 6-0 1 3
4 Najdek  Krzysztof
Najdek Krzysztof
6-0 6-0 6-4 6-4 2 6
5 Rudnicki Dariusz
Rudnicki Dariusz
6-0 6-0 4-6 2-6 4-6 4-6 3 3

grupa 3

Lp Imię i nazwisko 1. 2. 3. 4. 5. Mecze Punkty Miejsce
1 Buczyłowski Andrzej
Buczyłowski Andrzej
4-6 4-6 6-2 6-4 1-6 6-1 6-3 3 5
2 Piecuch Patryk
Piecuch Patryk
6-4 6-4 - 3
3 Pająk Jarosław
Pająk Jarosław
-
4 Polikowski Mariusz
Polikowski Mariusz
2-6 4-6 -
5 Kossowski Wiktor
Kossowski Wiktor
6-1 1-6 3-6 - 1

grupa 4

Lp Imię i nazwisko 1. 2. 3. 4. 5. Mecze Punkty Miejsce
1 Czarnecki Jerzy
Czarnecki Jerzy
-
2 Czernik Dariusz
Czernik Dariusz
6-1 2-6 3-6 - 1
3 Madeja Paweł
Madeja Paweł
1-6 6-2 6-3 6-3 6-1 6-2 6-3 3 8
4 Lewicki Paweł
Lewicki Paweł
1-6 3-6 6-4 6-0 2 3
5 Olszewski Daniel
Olszewski Daniel
4-6 0-6 -

grupa 5

Lp Imię i nazwisko 1. 2. 3. 4. 5. Mecze Punkty Miejsce
1 Jakubowicz Patryk
Jakubowicz Patryk
-
2 Bicz Tadeusz
Bicz Tadeusz
4-6 -
3 Tessarowicz Krzysztof
Tessarowicz Krzysztof
6-2 6-2 6-1 6-1 2 6
4 Malczewski Michał
Malczewski Michał
2-6 2-6 6-4 6-1 2 3
5 Bogucki Jarosław
Bogucki Jarosław
6-4 1-6 1-6 1-6 4-6 3 1

grupa 6

Lp Imię i nazwisko 1. 2. 3. 4. 5. Mecze Punkty Miejsce
1 Jurczak Tomasz
Jurczak Tomasz
-
2 Borkowski Wojciech
Borkowski Wojciech
1-6 0-6 -
3 Zhuk Vitalij
Zhuk Vitalij
-
4 Roskosz Bartosz
Roskosz Bartosz
-
5 Maćków Krzysztof
Maćków Krzysztof
6-1 6-0 - 3

grupa 7

Lp Imię i nazwisko 1. 2. 3. 4. 5. Mecze Punkty Miejsce
1 Kossowski Dawid
Kossowski Dawid
4-6 5-7 -
2 Berezowski Piotr
Berezowski Piotr
6-3 2-6 2-6 - 1
3 Godlewski Waldemar
Godlewski Waldemar
6-4 7-5 6-2 7-6 6-4 6-0 3 9
4 Pobłocki Kai
Pobłocki Kai
2-6 6-7 2-6 3-6 -
5 Petyniak Martyna
Petyniak Martyna
3-6 6-2 6-2 4-6 0-6 6-2 6-3 3 5

grupa 8

Lp Imię i nazwisko 1. 2. 3. 4. 5. Mecze Punkty Miejsce
1 Żyłajtys Maciej
Żyłajtys Maciej
6-3 6-2 6-1 6-2 6-7 0-6 3 6
2 Pająk Edward
Pająk Edward
-
3 Pospieszny Tomasz
Pospieszny Tomasz
3-6 2-6 -
4 Wajman Michał
Wajman Michał
1-6 2-6 -
5 Zawadzki Mieczysław
Zawadzki Mieczysław
7-6 6-0 - 3

grupa 9

Lp Imię i nazwisko 1. 2. 3. 4. 5. Mecze Punkty Miejsce
1 Dębicki Leszek
Dębicki Leszek
-
2 Rejman Krzysztof
Rejman Krzysztof
-
3 Nabiałczyk Paweł
Nabiałczyk Paweł
-
4 Kawiarowski Mariusz
Kawiarowski Mariusz
-
5 Wilczyński Jakub
Wilczyński Jakub
-

grupa 10

Lp Imię i nazwisko 1. 2. 3. 4. 5. Mecze Punkty Miejsce
1 Luczyszyn Maciej
Luczyszyn Maciej
4-6 3-6 -
2 Czerkawski Rafał
Czerkawski Rafał
-
3 Toma Leszek
Toma Leszek
-
4 Olejniczenko Wojciech
Olejniczenko Wojciech
-
5 Majewski Piotr
Majewski Piotr
6-4 6-3 - 3

grupa 11

Lp Imię i nazwisko 1. 2. 3. 4. 5. Mecze Punkty Miejsce
1 Jodłowski Tadeusz
Jodłowski Tadeusz
6-3 6-3 6-2 6-3 2 6
2 Mruk Eugeniusz
Mruk Eugeniusz
3-6 3-6 -
3 Rękas Dawid
Rękas Dawid
-
4 Paluch Radosław
Paluch Radosław
2-6 3-6 -
5 Zychla Andrzej
Zychla Andrzej
-

grupa 12

Lp Imię i nazwisko 1. 2. 3. 4. 5. 6. Mecze Punkty Miejsce
1 Kochanowski Paweł
Kochanowski Paweł
6-1 6-0 - 3
2 Kwaśny  Paweł
Kwaśny Paweł
1-6 0-6 4-6 2-6 2
3 Majewski Dariusz
Majewski Dariusz
6-0 6-4 0-6 6-2 6-1 6-3 6-2 3 8
4 Godlewski Michał
Godlewski Michał
6-4 6-2 0-6 4-6 1-6 6-3 6-1 3 5
5 Mak Tomasz
Mak Tomasz
6-0 2-6 1-6 6-4 6-3 2 4
6 Stoncel Mikołaj
Stoncel Mikołaj
3-6 2-6 6-1 3-6 1-6 4-6 3-6 3 1

wybierz sezon

Wybierz rundę

1
Informacje i Zapisy
Maciej Stelmaszek
+48 696 464 100
 
Wyniki i informacje
Dariusz Rudnicki
+48 515 455 077
icki1@interia.pl