2023-05-15

ZWYCIĘSTWO WOJTKA ŁĘCZYCKIEGO po szalonym finale...

...
.. to był prawdziwy rollercoster ... W turnieju udział brało 11 osób podzielonych na 2 grupy. Grano sysytemem każdy z każdym. Tradycyjnie nie zabrakło emocji i niespodzianek w grupach. Mam tu na myśli min. wygraną Tadeusza Bicza nad Wiktorem Kossowskim, który miał kilka piłek meczowych w 2 secie by ostatecznie przegrać mecz 2-1 w setach. A w drugiej grupie wygrana Jarka Boguckiego nad Darkiem Rudnickim 2-1 też była zaskoczeniem.
Do półfinałow awansowali Jan Kodrasiewicz i Krzysztof Maćków oraz Wojtek Łęczycki i Krzysiek Najdek.
Wojtek pewnie pokonał Prezesa 2-0 i przyglądał się co się dzieje w drugim półfinale bo tam prowadzenie zmieniało się cały czas i po bardzo wyrywnanej grze minimalnie lepszy okazał się Krzysztof Najdek wygrywając 2-1 w setach. Mecz o 3 miejsce nie odbył się, Prezes miał "dość" i poddał mecz Jankowi.
FINAŁ to już inna historia. Zmęczony Krzysiek nie był w stanie nawiązać równej walki z Wojtkiem i przegrywał 2-10 i 4-9 gdy nagle wstąpił w niego "duch" Rafy Nadala i zaczął grać jak prawdziwy zawodowiec i broniąc 6 piłek meczowych doprowadził do 3 SETA! Walczył ile miał sił lecz ostatecznie to Wojtek Łęczycki cieszył się z końcowego zwycięstwa w całym turnieju wygrywając decydującą partię 10-7 .GRATULUJEMY !
Dziękujemy za miłą atmosferę i zapraszamy na kolejny turnieje w sezonie 2023 ! podziękowania również dla EKIPY PODIUM oraz baru SAMI SWOI za nagrody i poczęstunek :)