Pojedynek Turnieju

...

11 maja podczas turnieju super tie break doszło do niezwykle zaciętego pojedynku w meczu Madeja – Kossowski w finałowej walce o II miejsce. Zacięta rywalizacja trwała do samego końca a szala zwycięstwa przeważała raz na jedną, raz na drugą stronę. Wracając do emocji z tego rozstrzygnięcia, w którym to ostatecznie Kossowski pokonał Madeję 2:1 (4:10,11:9,13:11). Relacjonujemy:
     Paweł stwierdził, że "nie zwalniał ręki", ale ostatecznie przegrał mecz, który miał już praktycznie wygrany. W drugim secie, prowadząc 9:6 miał cztery piłki meczowe i jak to określił „postanowił się jeszcze zabawić” ale Wiktor ostatecznie go ograł. W trzecim secie, była mocna i wyrównana walka o każdą piłkę. Ostatecznie, Wiktor rozegrał ostatnią piłkę na swoją korzyść. Wiktor zaś stwierdził, że w pierwszym secie nie panował nad grą i stosunkowo łatwo oddał seta. Na szczęście, w drugim secie wyszedł zwycięsko by ostatecznie zająć i wygrać II miejsce w turnieju.

Na zdjęciu: Paweł Madeja, Wiktor Kossowski