Harmonogram prac

...
W przyszłym tygodniu podpisujemy akt notarialny z Urzędem Miasta na dokupienie terenów od strony rzeki Oławka, na których będą zlokalizowane dalsze miejsca parkingowe i kort nr 7.

Po wizycie u konserwatora otrzymaliśmy ustną akceptację na postawienie hali namiotowej, jak również na rozbudowę hali sportowej.
Czekamy na wersję pisemną.

Po spotkaniu z Burmistrzem, na którym przedstawiliśmy docelową koncepcję zagospodarowania i dokupienie wszystkich dla nas niezbędnych skrawków terenów okalających by realizować pełne zamierzenie , czekamy na decyzję Urzędu Miasta, którą Burmistrz uwarunkował otrzymaniem pisemnej zgody od konserwatora. Podpisaliśmy umowę z pracownią projektową na opracowanie projektu zamiennego rozbudowy hali wraz z docelowym zagospodarowaniem terenów. Przed nami długi proces uzgodnień. Jeśli wszystko pójdzie dobrze to sprawa stanie na sesji Rady Miejskiej na koniec sierpnia tego roku. Mamy też zaprojektowany przez konstruktora strop i będziemy chcieli w części wznowić prace. Zaskarżyliśmy też decyzję Starostwa Powiatowego o odmowie postawienia hali namiotowej jako obiektu tymczasowego. Na rozpatrzenie odwołania również czekamy. Sprawa jest aktualnie u Wojewody, więc może to trochę potrwać. Sprawy stale monitorujemy, ale Urzędy nie są chętne by w temacie działać pośpiesznie. Konkludując, wznowimy częściowo prace na budynku i liczymy, że przynajmniej część zgód uda nam się skompletować jeszcze w tym roku. O postępach w sprawach będziemy informowali na bieżąco.

Wróć do listy newsów