Wojna stylów.

...
Pod koniec sezonu doszło do spotkania w ramach jednego z turniejów Wiktora Kossowskiego i Krzysztofa Maćków. Jak wiadomo Wiktor to doświadczony ,kompletny zawodnik i wymagający na korcie, potrafi zagrywać z dużą siłą, precyzyjnie lokując piłkę w narożnikach przy końcowej linii. Z kolei Krzysztof dysponuje specyficznym stylem defensywnym. Zagrywa asynchrony, rotuje piłkę, skraca pola. To w połączeniu z dużym czuciem piłki sprawia przeciwnikom duże kłopoty. Pierwszy set to ścisła realizacja planu taktycznego polegająca na wybiciu Wiktora z rytmu, co skutecznie przekłada się na wynik 6:0. W drugim secie Wiktor orientuje się, że aby nawiązać walkę musi pozostać z piłką w korcie. Wymiany się wydłużają. Obaj szanują piłkę. Wiktor wysuwa się na prowadzenie 5:2, ale nie jest w stanie utrzymać wyniku i set rozstrzyga tie break, który ostatecznie Wiktor przechyla na swoją stronę. W trzecim secie to już jest totalna walka o każdą piłkę. Zawodnicy grają równo i równo zdobywają kolejne gemy. Pod koniec seta Wiktor traci koncentrację i ostatecznie przegrywa seta jak i cały mecz. Aktualny bilans pomiędzy zawodnikami wynosi: jedna porażka, jedna wygrana.
Tego typu relacje z meczy Waszymi oczami są mile widziane. Możecie je przekazywać do biura Format Deweloper. Będziemy je publikować.